Najwyższa jakość - specjalnie dla Ciebie!

Klimatyzacja

 

Świadczymy pełen zakres usług w zakresie klimatyzacji przemysłowej, jak i mniejszych urządzeń stosowanych w biurach, hotelach, sklepach, serwerowniach, domach itp.

 

- dobór klimatyzatora

- dostawa

- montaż

- konserwacja

- dezynfekcja, odgrzybianie

- naprawa

 

 

Dla firm wyposażonych w serwerownie, bądź pomieszczenia innego typu wymagające całorocznego chłodzenia, oferujemy stałą współpracę, polegająca na regularnej konserwacji urządzeń – która to znacząco minimalizuje ryzyko awarii, a także bardzo krótki czas przyjazdu w przypadku nie prawidłowej pracy urządzeń.

 

Posiadamy rozbudowaną ofertę klimatyzatorów, którą można znaleźć w zakładce Cennik Klimatyzatorów

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 793-982-359 lub też drogą mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

 

 

 

W porze letniej i nie tylko, w dzisiejszych czasach staje się nieodzownym i niezbędnym elementem wystroju biur, obiektów publicznych a nawet prywatnych mieszkań.

Jeśli z zazdrością wchodzisz do biura lub sklepu z klimatyzacją i nie chcesz męczyć się przy +30st. upału, wystarczy że zgłosisz się do nas!

Dobierzemy odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb i na Twoją kieszeń oraz profesjonalnie go zamontujemy.

Zapewniamy również obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną, a także odgrzybimy, naprawimy i zakonserwujemy należycie Twój sprzęt, jak przystało na profesjonalną firmę!

Jeśli będzie taka potrzeba, nawet dostarczymy części zamienne do osprzętu, aby tylko Twoja klimatyzacja działała jak należy!

 

Proces klimatyzacji polega na wymianie powietrza w pomieszczeniach, który ma na celu utrzymanie pewnego zakresu temperatur oraz wilgotności powietrza. Warunki te sprzyjają efektywnej pracy i funkcjonowaniu człowieka czy też optymalne warunki dla różnego rodzaju produkcji przemysłowych.

 

Wykwalifikowani fachowcy w naszej firmie profesjonalnie zajmują się montażem klimatyzacji, oraz naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną. Wszystkie instalacje wykonane przez nas objęte są gwarancją.

Zajmujemy się także obsługą w zakresie serwisu klimatyzacji w pomieszczeniach takich jak np. serwerownie, akumulatornie czy też maszynownie, gdzie każda chwila,gdzie klimatyzacja jest niesprawna może być fatalna w skutkach i potrzebna jest natychmiastowa reakcja serwisowa – musimy być dyspozycyjni 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku (a 366 w wypadku roku przestępnego;)).

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Sprzedaż, montaż i naprawa klimatyzacji, wentylacji i chłodni zarówno domowych jak i urządzeń przemysłowych.
Darmowy pomiar oraz wycena!

Tel.: 793-982-359

e-mail: biuro@klimasko.pl
Reklama
Działamy w takich miastach jak:
Joomla template by ByJoomla.com